O nas

Istniejemy od sierpnia 2007 roku. Świadczymy usługi na zasadzie outsourcingu, dostarczając gotowe potrawy z najlepszych restauracji. Naszymi partnerami są sprawdzone, uznane lokale mieszczące się w okolicach wrocławskiego Rynku. Właśnie to chcemy dostarczać do Państwa domów- niepowtarzalny klimat serca miasta i jedzenia najwyższej jakości. Jesteśmy firma cateringową, która na pierwszym miejscu stawia jakość. Stad w ofercie dostawy Tasty Service znajdą Państwo pełnowartościowe dania przygotowane przez prawdziwych Szefów Kuchni. Tasty Service jest stworzone z myślą o klientach, którzy kochają jedzenie i jest ono dla nich rytuałem, a nie samą potrzeba zaspokojenia głodu.

Pomaga nam w tym doświadczenie naszych pracowników, profesjonalne wyposażenie (m.in. specjalne torby termiczne), przewożenie jedzenia w samochodach, co sprawia, że dociera ono do Państwa tak, jakby zostało świeżo przygotowane. Przede wszystkim najwyższy poziom usług naszych partnerskich restauracji jest tym co wyróżnia nas spośród konkurencji. Są one przez nas pieczołowicie selekcjonowane i weryfikowane pod katem jakości usług. Finalnie dostarczamy jedzenie tylko z tych restauracji, które są zgodne z naszą misją. Obecnie posiadamy na wyłączność 15 restauracji i ich grono ciągle się powiększa.

Nasza oferta obejmuje dostarczenia na Państwa domowe stoły potraw z menu restauracji, z którymi współpracujemy (lista na stronie głównej po lewej stronie). Na życzenie możemy dowieźć potrawy również poza teren Wrocławia. W takich przypadkach koszty dojazdu ustalamy indywidualnie. Szczegóły w zakładce „warunki dostawy.

Informujemy, że nasza strona wykorzystują pliki cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.