Wyszukaj danie

Reklama

Buddha Lounge

Adres:
Rzeźnicza 28, Wrocław, Polska

Rodzaj kuchni: Indyjska

Dziś przyjmujemy zamówienia: - 12:00 - 21:30

Dziś restauracja otwarta: - 12:00 - 21:30


Zapraszamy do Buddha Lounge, na wyśmienite dania kuchni indyjskiej oraz tajskiej. Buddha Lounge jest niepowtarzalną, mistyczną i egzotyczną podróżą po indyjskiej i tajskiej klasycznej kuchni regionalnej. Menu jest pełne pięknie przygotowanych ulubionych i ekscytujących nowych specjalności wywodzących sie z Indii i Tajlandii. Jesli kochasz kuchnię indyjską, pokochasz to, co robimy ... naszym celem jest, abyś spędził z nami ten czas radośnie.
 
Buddha Lounge umożliwia zaaranżowanie rozmaitych ceremonii, ślubów cywilnych lub wystawnych kolacji, oferując zabytkowe wnętrza i kameralną atmosferę w świetle dziennym lub w blasku świec, ale również prywatne uroczystości mogą być zorganizowane w sposób niezykle stylowy.
 
Buddha Lounge to miejsce dla przyjaciół, rodziny i osób profesjonalnie związanych z biznesem. Robimy wszystko, co możliwe, aby Twoje doświadczenia były niezapomniane i jesteśmy przekonani o tym, że klient zasługuje na to, co najlepsze mając do dyspozycji miłą obsługę połączoną z wyrafinowaną kuchnią. Cenimy Twój poświęcony czas i pieniądze w równym stopniu jak nasz własny.

Informujemy, że nasza strona wykorzystują pliki cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.